SMART BLUE antioxidačná pleťová maska s vitamínom C

  • 50 ml

Naša antioxidačná maska na tvár je rýchly, 10-minútový program na obnovu pleti. Účinná trojkombinácia derivátu vitamínu C zvyšujúci žiarivosť pleti, ovsených lipidov a skvalánu chrániacich pokožku zdokonaľuje pleť, redukuje vrásky a hyperpigmentáciu pleti a zároveň pomáha obnoviť žiarivosť fádnej, matnej a slnkom poškodenej pleti.

  • Zdokonaľuje vzhľad pleti a redukuje jej nedokonalosti.
  • Podporuje pružnosť a jemnosť pokožky.
  • Zvyšuje hydratáciu aj v hlbších vrstvách pokožky.
  • Prinavracia pleti prirodzený jas a zdravý lesk.
9,90 €

Kaolín + 2% MAP
Biely íl, známy aj ako kaolín, je jeden z najjemnejších kozmetických ílov. Je skutočným magnetom na nečistoty usadené hlboko v póroch. Dokáže absorbovať prebytočný olej nielen z povrchu pokožky ale aj priamo z pórov.
MAP pre svoje intenzívne hydratačné a rozjasňujúce účinky patrí v súčasnosti medzi top deriváty vitamínu C, preto je vynikajúcou booster ingredienciou našej kaolínovej pleťovej masky.

Zložky chrániace pokožku:
Ovosný olej, skvalán a hroznový olej Pleťová maska SMART BLUE za svoju krémovo jemnú konzistenciu vďačí hlavne trom ingredienciám : ovsenému oleju, skvalánu a oleju z hroznových jadierok. Tieto účinné látky stabilizujú kožnú bariéru, pokožku hĺbkovo hydratujú a zároveň zabraňujú transepidermálnej strate vody. Vôňu dodáva vonný olej z modrého hrozna, ktorý neobsahuje alergénne zložky v senzibilizujúcich množstvách, pozostáva výlučne z organických molekúl.

Pre koho ju odporúčame?
Je ideálnou voľbou, ak máš normálny alebo zmiešaný typ pleti a buduješ kozmetickú rutinu zameranú na zdokonalenie pleti. Keďže kaolín môže mať mierny vysušujúci účinok, ak máš suchú alebo citlivú pokožku, pred prvým použitím produktu odporúčame vykonať test citlivosti tzv. patch test na krku alebo na vnútornej strane zápästia.

Masku nanášaj 1-2x týždenne na vyčistenú a suchú pleť, (vyhni sa oblasti očí a pier) a nechaj pôsobiť 10-15 minút. Zvyšky masky odstráň teplou vodou. Kozmetickú rutinu ukonči svojim obľúbeným hydratačným prípravkom alebo sérom na tvár.

Keďže kaolín môže mať mierny vysušujúci účinok, ak máš suchú alebo citlivú pokožku, pred prvým použitím produktu odporúčame vykonať test citlivosti tzv. patch test na krku alebo na vnútornej strane zápästia.

Zloženie: Voda, Kaolín, Frakcionovaný kokosový olej, Stabilizátor emulzie, Rastlinný emulgátor, Glycerín, Hydrofilný vosk, Skvalán, Olej z hroznových jadierok, MAP, Aquaxyl, Ovosný olej, Konzervačná látka, Xantánová guma, Prírodné farbivo, Vonný olej modré hrozno, Vitamín E, Kyselina citrónová

Ingredients: Aqua, Kaolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Squalane, Glycerin, Stearic Acid, Cetearyl Olivate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Vitis Vinifera Seed Oil, Sorbitan Olivate, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Tocopherol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Parfum, Benzyl Alcohol, CI 77891, CI 77019, CI 77510, CI 77861, Silica

Ako často mám používať masku SMART BLUE?
Tak často, ako to potrebuješ. Ak máš citlivejšiu pleť, stačí raz do týždňa, ak nie, môžeš ju použiť aj 2x týždenne.

Ostatné výrobky vhodné do tvojej rutiny

200 ml
must-have prípravok na čistenie tváre pre všetky typy pleti
8,90 €
50 ml
s rozjasňujúcimi antioxidantmi a ochranou pred modrým svetlom
9,90 €
s jemným, stenčujúcim sa aplikátorom
3,30 €
PomPom miláčik
50 ml
Superfood formula
9,90 €

Hodnotenia

Nechcem hodnodiť
Ako ohodnotíš?

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Vyskúšaj naše výrobky, ak s nimi nie si spokojná/ý, môžeš nám ich do 30 dní vrátiť.
Čítať viac

X
SMART BLUE antioxidačná pleťová maska s vitamínom C
SMART BLUE antioxidačná pleťová maska s vitamínom C | 50 ml
9,90 €

Informácia

X

Namiesto príslušných ikon vyhľadávača použi navigačné menu webstránky

Moja denná rutina
Odpovedz na naše otázky, aby sme ti mohli pomôcť vytvoriť si každodennú rutinu.
Ukáž moju dennú rutinu
Koľko máš rokov?
Tvoje pohlavie?
Aký je typ tvojej pokožky?
Ako určiť typ pleti!
Na čo hľadáš riešenie?
Vyber si maximálne 3!
Pozrime sa na okolie očí!
Vyber si maximálne 2!
Extra otázka
Ktoré je pre teba ešte pravdou?
Tvoju dennú rutinu ti pošleme aj na e-mail
Prosím zadaj svoju e-mailovú adresu.