Multi-Tasking antioxidačné sérum

  • 30 ml
20% Zľava

Naše Multi-Tasking sérum je obohatené o 5 % niacínamidu a 5 % SAP, takže dokáže súčasne redukovať známky starnutia, regulovať činnosť mazových žliaz, vypínať steny pórov a rozjasňovať pleť. Vďaka svojej rýchlo sa vstrebávajúcej textúre sa dá vrstviť, zvyšuje ochranu pred slnkom a dokáže tiež zosvetliť pigmentové škvrny.

  • Zmenšuje veľkosť pórov, znižuje známky starnutia a vypína steny pórov.
  • Vedome vyvinuté zloženie, ktoré reguluje tvorbu kožného mazu a je šetrné k pleti.
  • 5 % obsah SAP zosvetluje pigmentové škvrny, pôsobí antibakteriálne.
  • Zanecháva pleť rovnomernejšiu a žiarivejšiu.
  • Môžu ho používať začiatočníci aj osoby s citlivou pokožkou.
  • Pre všetky typy pleti.
8,50 €
6,80 €

Vedome vyvinuté zloženie šetrné k pokožke
Naše Multi-Tasking 5% Niacinamide 5% SAP antioxidačné sérum je veľmi výkonné v zvládaní multifunkčných úloh. Vďaka svojej vrstviteľnej textúre na báze vody, ktorá sa rýchlo vstrebáva, dodáva svoje aktívne zložky do hlbších vrstiev pokožky a intenzívne ju vyživuje. Ako súčasť rannej rutiny zvyšuje účinnosť ochranného faktoru.

S 5 % Niacínamidu
Naše Multi-Tasking antioxidačné sérum na tvár sa tak nenazýva nadarmo, pretože vďaka obsahu niacínamidu dokáže plniť množstvo úloh naraz. Dokáže zmenšiť veľkosť pórov, vypnúť ich steny a regulovať tvorbu kožného mazu, čím zabraňuje prejavom starnutia.

5% SAP pre žiarivú pleť
SAP je derivát vitamínu C s výrazne stabilnou štruktúrou. Má superantioxidačné vlastnosti a dokáže zosvetliť pigmentové škvrny aj PIH- čiže škvrny po akné. Už v 5 % koncentrácii má antibakteriálne účinky, t. j. dokáže neutralizovať baktérie, ktoré spôsobujú zapálené akné.

Komu ho odporúčame?
Je ideálnym riešením, ak hľadáš bombastické sérum ako súčasť svojej rutiny zameranej na anti-aging alebo akné. Odporúčame ho pre všetky typy pleti, navyše je bezpečný pre začiatočníkov aj osoby s citlivou pleťou.

Po jemnom čistení (tonizácia a peeling) nanes krém na očné okolie a potom aplikuj Multi-Tasking antioxidačné sérum pred alebo spolu s tvojím obľúbeným hydratačným krémom. Nezabudni na záver svojej rutinnej starostlivosti použiť ochranný faktor!

Zloženie: Voda, Niacinamíd, Vitamín C, Glycerín, Kyselina citrónová, Konzervačná látka, Zahusťovadlo na báze celulózy, Alantoín

Ingredients: Aqua, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glycerin, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Ktoré účinné látky by sa mali kombinovať v rutinnej starostlivosti proti akné?
SAP v 5 % koncentrácii má preukázaný antibakteriálny účinok a znižuje zápalovú reakciu spôsobenú akné. Pre ešte väčšiu účinnosť kombinuj so sérom s obsahom retinalu alebo hydratačným krémom!

Môžem ho používať s krémom na tvár ANTISTRESS C+ Niacinamide?
Áno, môžeš ho použiť alebo dokonca nahradiť. Ak je tvoja pleť citlivá alebo sa u teba objavuje podráždenie, napríklad začervenanie, je možné, že dva krémy na tvár sú pre tvoj typ pleti jednoducho príliš. V takom prípade ich možeš používať zriedkavejšie alebo ich používaj vrámci dvoch odlišných rutín, napríklad jeden ráno a druhý večer.

Ako ho zaradiť do svojej rutiny? Môžem ho zmiešať s hydratačným krémom na tvár?
Po očistení pleti (a tonizácii/peelingu) nanes antioxidačné sérum Multi-Tasking 5% Niacinamide 5% SAP. Môžeš ho používať samostatne alebo pridať 2-3 kvapky do svojho obľúbeného hydratačného krému. Môžeš ho používať 2x denne, ráno a večer, ak ho aplikuješ ráno, určite svoju rutinu zakonči ochranným faktorom s min. SPF 30.

Môže sa používať okolo očí?
Je dôležité vyhnúť sa tomu, aby sa dostal priamo do očí a úst, ale môžeš ho použiť až po spodné viečko. Ak chceš, môžeš si ho nakvapkať aj do svojho obľúbeného očného krému.

Môžem ho používať počas tehotenstva a dojčenia?
Neexistujú žiadne klinické štúdie, ktoré by hovorili o tom, že by si sa mala vyhýbať niacínamidu ako tehotná žena alebo matka. Pre istotu ti odporúčame, aby si sa poradila so svojím lekárom/ošetrovateľom.

Ostatné výrobky vhodné do tvojej rutiny

Bestseller -20%
30 ml
10x účinnejší ako retinol
6,80 €
8,50 €
Bestseller -20%
50 ml
cielená starostlivosť proti vzniku akné a komedónov
7,90 €
9,90 €
Bestseller -20%
50 ml
na aknóznu pleť s rozšírenými pórmi
7,10 €
8,90 €
200 ml
s hĺbkovým hydratačným účinkom
11,50 €

Hodnotenia

Nechcem hodnodiť
Ako ohodnotíš?

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Vyskúšaj naše výrobky, ak s nimi nie si spokojná/ý, môžeš nám ich do 30 dní vrátiť.
Čítať viac

X
Multi-Tasking antioxidačné sérum
Multi-Tasking antioxidačné sérum | 30 ml
6,80 €

Informácia

X

Namiesto príslušných ikon vyhľadávača použi navigačné menu webstránky

Moja denná rutina
Odpovedz na naše otázky, aby sme ti mohli pomôcť vytvoriť si každodennú rutinu.
Ukáž moju dennú rutinu
Koľko máš rokov?
Tvoje pohlavie?
Aký je typ tvojej pokožky?
Ako určiť typ pleti!
Na čo hľadáš riešenie?
Vyber si maximálne 3!
Pozrime sa na okolie očí!
Vyber si maximálne 2!
Extra otázka
Ktoré je pre teba ešte pravdou?
Tvoju dennú rutinu ti pošleme aj na e-mail
Prosím zadaj svoju e-mailovú adresu.